Rychle najdi : vše () | byty (1) | domy (8) | pozemky (3) | na prodej (11) | pronájmy (1)

» DRAŽBY

DRAŽBY

DRAŽBY NEMOVITOSTÍ

1. DRAŽBA NEMOVITOSTI - ZPŮSOB JAK ZÍSKAT LEVNOU NEMOVITOST
Dražby nemovitostí jsou stále častěji používaným způsobem prodeje nemovitého majetku. Koupě nemovitosti v dražbě je mnohem výhodnější než její koupě na volném trhu za tržní cenu. Nemovitost dražená v prvním kole se nabízí za 2/3 ceny zjištěné soudním znalcem a v 2. kole dokonce za polovinu této ceny.

2. DRAŽBOU ZÍSKÁTE NEMOVITOST BEZ ZÁVAZKŮ
Nemovitosti získané v dražbě lze převzít následující den po tom ,co nemovitost vydražíte ( po udělení příklepu). Dražbou zanikají na nemovitosti všechny závazky, které na ni byly vloženy, vyjma nájemních práv. Jakmile nemovitost získáte, zajistíme její rychlý pronájem nebo prodej za tržní cenu solventnímu zájemci.

3. DRAŽIT LZE OSOBNĚ NEBO PROSTŘEDNICTVÍM ZPLNOMOCNĚNÉ OSOBY
Zájemci o koupi dražených nemovití se mohou dražby zúčastnit osobně nebo pověřit pracovníka realitní kanceláře na základě plné moci, aby jej zastupoval do výše dohodnutého finančního limitu. V případě, že není zájemce v dražbě úspěšný, hradí pouze náklady spojené s účastí zplnomocněného zástupce, které jsou v podstatě totožné s náklady, které by měl, kdyby se sám dražby zúčastnil osobně.

4. INFORMACE O DRAŽBÁCH
Stále se zvyšující počet dražeb klade velkou náročnost na jejich sledování. Zadáte-li nám lokalitu a finanční limit do kterého jste ochotni o případné dražbě uvažovat, budeme Vás pravidelně informovat o jejich konání a podle potřeby vás v nich také zastupovat. Můžete se tak stát majitelem zajímavé nemovitostí aniž odejdete ze svého domova.

5. KONTAKT NA DRAŽEBNÍHO SPECIALISTU
Jiří Židů - 777 791 180
( v případě, že se nemůžete dovolat, protože právě někoho zastupuji na dražbě, pošlete prosím sms zprávu a já Vás budu kontaktovat jakmile to jen bude možné)

 

 


Datum aktualizace : 09.11.2010

  « Zpět | Zapamatovat tuto stránku | Mapa stránek  
  Přeložit stránku do jiného jazyka
anglicky německy španělsky francouzsky maďarsky polsky italsky holandsky rusky hezky česky