Rychle najdi : vše () | byty (1) | domy (8) | pozemky (3) | na prodej (11) | pronájmy (1)

» INVESTICE PRO KAŽDÉHO

INVESTICE PRO KAŽDÉHO

VYUŽIJTE KRIZE - INVESTOVÁNÍ NEJEN PRO BOHATÉ

1. NEPŘÍMÉ INVESTICE ZAJIŠTĚNÉ NEMOVITOSTÍ PRO KAŽDÉHO
Minimální částka 50.000,- Kč s garantovaným ročním výnosem 9 - 11%, který je závislý na době investování ( 1 - 5 let) a výši investované částky. Investované finanční prostředky jsou vždy zajištěné zástavním nebo podzástavním právem zapsaným v katastru nemovitostí ve prospěch investora, a to na různých nemovitostech, jejichž hodnota převyšuje investované finanční prostředky. Hodnota nemovitosti je určena nezávislým soudním znalcem a každý investor se může sám přesvědčit osobní návštěvou, zda tato cena odpovídá ceně určené znalcem.


2. KOUPĚ NEMOVITOSTÍ URČENÝCH K PRONÁJMU
Tento typ investování je vhodný pro investory s dobrou bonitou, kteří mají dostatečné příjmy na to, aby mohli získat v bance hypotéční úvěr. Kupované nemovitosti slouží jako dlouhodobý stálý příjem pronajímatele, s možností jejich výhodného prodeje po 2 či 5 letech, bez nutnosti zdaňovat případný zisk po navýšení ceny nemovitosti. Prvním krokem je bezplatné prověření bonity investora v bance pro zjištění jeho finančních možností.


3. VÝHODNÝ NÁKUP - JEŠTĚ VÝHODNĚJŠÍ PRODEJ
Tento typ investování je určen pro ty investory, kteří mají dostatečně velkou hotovost na nákup nemovitostí za výhodnou cenou. Nabízíme informace o zajímavých dražbách, významných slevách a jiných okolnostech, za kterých lze nemovitosti výhodně nakoupit. Zajímavé nemovitosti lze koupit i za malé peníze v řádu několika stovek tisíc.


4. VÝHODNÝ PROGRAM PRO ZEDNÍKY A MALÉ STAVEBNÍ FIRMY
Speciální program pro malé stavební firmy i jednotlivé zedníky. Do projektu vnáší investor peníze a podle dohody stavební firma - zedník práci a materiál na opravu. Nemovitosti koupené za výhodné ceny projdou základní opravou a jsou nabídnuty zájemcům k prodeji. Po prodeji dostane stavební firma - zedník kromě úhrady práce a materiálu zaplacen i podíl na zisku z prodané nemovitosti.


Kromě kompletního realitního a právního servise je u nás naprostou samozřejmostí naprostá diskrétnost o výši použitých finančních prostředků a všech finančních a majetkových transakcích transakcích. Podrobnější informace sdělíme vážným zájemcům při osobní schůzce v naší kanceláři. Informace Vám podá Jiří Židů - specialista na investiční poradenství, tel.: 777 724 456


Datum aktualizace : 01.11.2010

  « Zpět | Zapamatovat tuto stránku | Mapa stránek  
  Přeložit stránku do jiného jazyka
anglicky německy španělsky francouzsky maďarsky polsky italsky holandsky rusky hezky česky