Rychle najdi : vše () | byty (1) | domy (8) | pozemky (3) | na prodej (11) | pronájmy (1)

» NEBANKOVNÍ PŮJČKY

NEBANKOVNÍ PŮJČKY

NEBANKOVNÍ PŮJČKY BEZ POPLATKŮ PŘEDEM

1. PRO KOHO JSOU NEBANKOVNÍ PŮJČKY URČENY
Nebankovní půjčky a úvěry ( dále jen „ půjčky") jsou ve většině případů určeny pro majitele nemovitostí nebo takové zájemce, kteří mají možnost zajisti půjčené finanční prostředky nemovitostí v majetku jiného vlastníka, např. rodičů či sourozenců.

2. ZA JAK DLOUHO JE PŮJČKA VYŘÍZENA
Doba vyřízení půjčky je závislá na tom jak rychle dodají zájemci o půjčku všechny požadované doklady podle obchodních podmínek společnosti, kterou si vybrali jako věřitele. Doba, na kterou jsou půjčky poskytovány, je výhradně závislá na jednotlivých společnostech i soukromých investorech a jejich obchodních podmínkách, za kterých jsou ochotni finanční prostředky půjčit. Každý zájemce je v dostatečném předstihu informován o podmínkách, za kterých jsou společnosti a soukromí investoři ochotni poskytnout finanční prostředky tak, aby si mohl pro konečnou formu půjčky a věřitele rozhodnout po zralé úvaze, nikoliv v tísni nebo v rozrušení. Po té si svobodně věřitele a podmínky této smlouvy vybrat z nabídky ostatních bankovních i nebankovních subjektů a vše pečlivě zvážit s ohledem na svoji současnou i předpokládanou budoucí situaci.

3. JAKÉ NEMOVITOSTÍ MOHOU SLOUŽIT JAKO ZAJIŠTĚNÍ PŮJČKY
Pro zajištění půjčky slouží rodinné domy, byty v osobním vlastnictví, chaty, chalupy, družstevní byty, komerční objekty a stavební pozemky umístěné výhradně na území České republiky.

4. JAKÉ SE HRADÍ POPLATKY SPOJENÉ S POSKYTNUTÍM PŮJČKY
Zájemci platí poplatky jen u některých půjček a to vždy až potom, kdy uzavře smlouvu o půjčce nebo smlouvu o úvěru. Pokud zájemce finanční prostředky neobdrží ,neplatí odměnu za jejich zajištění. V případě, že se odměna za zajištění úvěru hradí, tak nepřesahuje 10% z půjčené částky.

5. JAKÉ PODKLADY POTŘEBUJETE PRO POSKYTNUTÍ PŮJČKY
Pro první jednání potřebujete platný občanský průkaz nebo cestovní pas, aktuální výpis z listu vlastnictví, snímek z katastrální mapy, V případě půjčky nad 50.000,- Kč musí být účastníky smlouvy o poskytnutí finančních prostředků oba manželé. Výše uvedené informace nejsou veřejným příslibem a na poskytnutí půjčky není právní nárok. Rozhodnutí o poskytnutí půjčky je v každém jednotlivém případě samostatným rozhodnutím společnosti nebo soukromého investora, kteří finanční prostředky půjčují, bez toho, že by byli povinní svá rozhodnutí jakkoliv zdůvodňovat. Případné odmítnutí půjčky je za daných okolností a v daném čase konečné a může se změnit, pokud se podmínky zájemců o půjčku změní (získají zaměstnání, zvýší se po dokončení hodnota jejich nemovitosti atd.).

 


Datum aktualizace : 01.11.2010

  « Zpět | Zapamatovat tuto stránku | Mapa stránek  
  Přeložit stránku do jiného jazyka
anglicky německy španělsky francouzsky maďarsky polsky italsky holandsky rusky hezky česky