Rychle najdi : vše () | byty (1) | domy (8) | pozemky (3) | na prodej (11) | pronájmy (1)

» VÝKUP NEMOVITOSTÍ

VÝKUP NEMOVITOSTÍ

VÝKUPY NEMOVITOSTÍ

CO VYKUPUJEME ?
Vykupujeme rodinné domy, byty v osobním vlastnictví, chaty, chalupy, družstevní byty, komerční objekty a stavební pozemky výhradně na území České republiky.

PRO KOHO JE VÝKUP NEMOVITOSTÍ URČEN ?
Výkup nemovitostí a družstevních bytů je především určen pro ty majitele a nájemce nemovitostí a družstevních bytů, kteří na jejich prodej/ převod z vážného důvodu opravdu spěchají a nemají čas na delší prodej nemovitostí. Důvodem mohou být narůstající dluhy a sankčních pokuty stejně jako možnost výhodné koupě jiné nemovitosti, kde je třeba hotovost.

JE VÝKUP NEMOVITOSTÍ/ DRUŽSTEVNÍHO BYTU VÝHODNÝ ?
Jak vyplývá z výše uvedeného může být výkup nemovitostí výhodný, pokud se vám podaří koupit zajímavou nemovitost, po které jste vždycky toužili nebo se povede odvrátit škody z narůstajících půjček a úvěrů, kde hrozí, že nemovitost může prodána za naprosto nevýhodnou cenu v dražbě. Naše realitní kancelář zajistí operativně vhodného zájemce o koupi vaší nemovitosti ( družstevního bytu) nebo ji sama vykoupí za níže uvedených podmínek. Je výhodnější rychle prodat nemovitost s mírnou ztrátou proti tržní ceně a získat jinou zajímavou nemovitost, kterou byste jinak získat nemohli než nechat pohltit svůj majetek stále narůstajícími dluhy a úroky z nich.

JAK URČUJEME VYKUPNÍ HODNOTU NEMOVITOSTI ?
Vycházíme vždy z tržní hodnoty stanovené znalcem nebo makléřem, který pracuje v dané lokalitě a je seznámen s aktuálními tržními cenami obdobných nemovitostí. Výkupní ceny se většinou pohybují v rozmezí od 60 - 90% tržní ceny. Cenu nemovitostí a družstevních bytů velmi výrazně ovlivňuje především umístění nemovitostí (čím dále je nemovitost umístěna od velkých měst, tím je její tržní hodnota nižší), stavebně technický stav a její zatížení právními problémy a břemeny. Nabídka přesné ceny vám může být učiněna až po její prohlídce soudním znalcem, případně makléřem, který v této oblasti pracuje. Případné právní vady a exekuce jsme schopni neprodleně, ve spolupráci se specializovanou advokátní kanceláří, vyřešit a připravit všechny potřebné podklady pro její prodej nebo převod.

KDY MŮŽEME NEMOVITOST VYKOUPIT ?
Vykoupit můžeme jen ty nemovitosti, které jsou v majetku prodávajícího/nájemce a pouze v případě, kdy všichni spoluvlastníci souhlasí s jejím prodejem. Zástavní práva, věcná břemena, exekuce, případně jiné právní vady nemusí být překážkou, ale každý případ je posuzován vždy individuálně. Veškeré nutné smlouvy a ostatní dokumenty pro prodej zajistíme sami u specializované advokátní kanceláře. Pro první jednání potřebujeme aktuální výpis z listu vlastnictví, snímek z katastrální mapy, nabývací titul ( kupní, darovací nebo nájemní smlouvu, rozhodnutí o dědictví, o příklepu atd. (na základě kterých jste nemovitost získali). Výše uvedené informace nejsou veřejným příslibem a na výkup nemovitostí není právní nárok. Rozhodnutí o výkupu nemovitosti/družstevního bytu je v každém jednotlivém případě samostatným rozhodnutím třetí osoby nebo realitní kanceláře.


Datum aktualizace : 01.11.2010

  « Zpět | Zapamatovat tuto stránku | Mapa stránek  
  Přeložit stránku do jiného jazyka
anglicky německy španělsky francouzsky maďarsky polsky italsky holandsky rusky hezky česky